Bluetooth SIG Sitesinde Birden Fazla Google Pixel 8a Modeli Bulundu

Google Pixel 8a, FCC web sitesinde göründükten sonra Bluetooth SIG sertifikasını da aldı. Bu gelişmenin ardından şimdi de telefon birden fazla model ile Bluetooth SIG sertifikasyon web sitesinde görüldü. Toplamda dört farklı Pixel 8a modeli (G8HNN, GKV4X, G6GPR ve G576D) Bluetooth SIG sertifikası aldı.

Sertifika bilgilerine göre Pixel 8a modelleri Bluetooth 5.4 bağlantısını destekleyecek. Telefonun özellikleri hakkında daha fazla ayrıntı verilmemiş ancak 6.1 inç 120Hz OLED ekran, 61MP ana kamera ve 13MP ön kamera yer alacağı gibi bazı söylentiler bulunuyor. Pixel 8a’nın Pixel 7a’ya kıyasla daha fazla yaklaşık 140 ülkede satışa sunulması planlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde Pixel 8a’nın Obsidian, Porselen, Bay ve Mint gibi farklı renklerde geleceğini ancak 128 GB ve 256 GB depolama seçeneklerinin her ikisinde de tüm renklerin mevcut olmayacağını belirtmiştik. Google Pixel 8a’nın Mayıs 2024’te gerçekleşecek olan Google I/O etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Muhtemelen 14 ya da 15 Mayıs tarihinde net bilgileri alacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir